תאורה חכמה

 

לקבל את האיכותי ביותר 

 

בתקופה האחרונה כמו כל החידושים בתחומי הטכנולוגיה, גם תחום התאורה עבר מהפכה של ממש והחידושים ומוצרי גופי תאורה הם כיום רבים ומגוונים יותר מאשר בעבר. גם נושא התאורה הוליד גופי תאורה חכמה, וחברת נוליד חירות מערכות היא מהחברות המובילות בארץ בתחום הקמת תשתיות של תאורה חכמה. החברה בחלה את פעילותה בתחום זה בשנת 1972, בתחילה כקבלן מקומי בדרום הארץ, וכיום זוהי אחת מהחברות הפעילות והגדולות ביותר בישראל.

 


תאורה חכמה לחסוך באנרגיה בצורה משמעותית

 

המהפכה בתחום התאורה כבר כאן, וגופי תאורה ישנים מוחלפים כיום בגופי תאורה חדשניים, בנורות LED החוסכות באנרגיה בצורה משמעותית, וצורכות כ 40% מהאנרגיה. אחד מן היתרונות המשמעותיים ביותר של נורות הLED הוא היכולת ליצור בקרה על עוצמת התאורה ובך להביא לחיסכון נוסף ומשמעותי. הנורה פועלת כך שלמשל בתחילת הערב מדליקים את הנורות בעוצמה גבוהה, אולם לאחר מספר שעות ניתן לצמצם את עוצמת התאורה לכ 80% מהעוצמה המרבית וכך לחסוך באופן משמעותי בצריכת החשמל, חיסון שיכול להגיע לאלפי קילו וואט לעיר.

 

 

תאורה חכמה הבחירה של העתיד

 

מנוליד חירות מערכות מספקת תשתיות בקרה, עמודי תאורה ונורות LED  לאספקת תאורה חכמה. זוהי הבחירה של העתיד והחברה פעילה בערים רבות בישראל החל משלב התכנון והביצוע וכלה באספקת שירותי תחזוקה באיכות הגבוהה ביותר. שילוב של תאורה חכמה חודרת בהצלחה רבה לתחום תאורת רחובות ומבנים, חוסכת באנרגיה רבה והיא חדשנית ומתקדמת יותר. כיום מערכות הבית החכם ובכלל זה שילוב תאורה חכמה משולבים בהצלחה בכל בית ומבנה. הטכנולוגיה היא פרי פיתוח ייחודי ומתנהלת באמצעות פאנל שליטה רב תכליתי וחכם, כך שכיום למעשה שולטים על גוף התאורה מכל מקום עבור כל גוף תאורה קיים. החיסכון בעלויות האנרגיה הופך כיום למשמעותי יותר מאי פעם. אם בעבר נורות היו צריכות להישאר דלוקות באותה העוצמה, כיום ניתן לשלוט בזה בהתאם לדרישה ולצריכה של הלקוחות וזאת באמצעות אפליקציה חכמה נוחה וידידותית לשליטה במערכת מרחוק ובכל זמן. גם אופני ההתקנה של התאורה החכמה היא פשוטה ביותר ומשלבת תכנות פשוט. אפשרויות ההפעלה או התכנות נוחים ביותר ומותאמים לצורכי המשתמשים. תאורה חכמה משתלבת בהצלחה רבה בכל מבנה כיום, אם פרטי ואם ציבורי, ובצורה פשוטה ביותר, ללא שום תכנון אדריכלי מסובך ועל בסיס תשתית החשמל הקיימת, כך שאין צורך בהתקנת ארונות חשמל חדשים או בהתקנת מתגים וחיישנים מיוחדים. 

מונוליד מערכות

03-9537222

מנוליד

חרות מערכות

HB