פרוייקטים

 יתרונות חברת מנוליד חירות מערכות:

 

 

 

 

המוניטין שלנו: מקצוענות, מתן פתרונות למשימות מורכבות, איכות ומצוינות בתכנון ובביצוע לצד רמת אמינות ואחריות ללא פשרות.

 

מחויבים לאיכות: הנהלת החברה הגדירה את איכות העבודה כערך עליון בפעילותה. מחלקת הבטחת האיכות מפקחת באופן  שיטתי על כל מרכיבי הביצוע והשרות. החברה משמשת כקבלן בית של הגופים הגדולים בארץ ומוסמכת לתקן 9001:2001 ISO.

 

מחויבים ללקוח: החברה רואה בכל פרויקט הזדמנות לחיזוק הקשר עם לקוחותיה. החברה פועלת ליצירת שיתופי פעולה עם חברות מהמובילות בישראל ובעולם על מנת להבטיח שרות לאורך זמן וביצוע של פתרון מלא עד מפתח.

 

מחויבים לבטיחות: מדיניות 'בטיחות ובבריאות בתעסוקה' (בב"ת) של החברה מבוססת על מניעה מראש של תאונות ופגיעה בבריאות העובדים על-ידי זיהוי שיטתי של גורמי סיכון, הערכת סיכונים ומניעתם.

 

ניסיון ומקצועיות: החברה מונה למעלה מ-500 עובדים ומתבססת על צוותים של מהנדסים, הנדסאים וטכנאים – עתירי ניסיון ביצועי וניהולי - אשר בזכותם היא מציגה רמה מקצועית בלתי מתפשרת וממשיכה להצדיק את מעמדה כבחירה הנכונה בקרב יזמי פרויקטים בענף.

 

סיווג בלתי מוגבל: מנוליד חרות מערכות, רשומה במאגר הקבלנים הממשלתי. היא בעלת רישיון קבלן לביצוע עבודות היקפים בלתי מוגבלים, בתחומי חשמל, מיזוג אויר, תברואה וכיבוי אש, כולל אישור לעבודות משרד הביטחון.

 

בסיס להצלחה: שילוב ההתמחויות השונות, הטכנולוגיות, היכולות והידע המצטבר, יחד עם החוסן הפיננסי של הקבוצה מבטיח ללקוחות מעטפת פתרונות כוללים ומענה מושלם לכל צורכיהם תחת קורת גג אחת.

 

ידע ייחודי: החברה בעלת ידע ייחודי בתחומי קיטור, קירור בספיגה וכו'.

 

תשתיות חשמל

תשתיות כבישים ומסלולים

תשתיות אלקטרומכניות

יזמות, פרוייקטים לאומיים

ו- BOT

תשתיות מיזוג אוויר

תשתיות ומערכות אלקטרומכניות

תשתיות תאורה

תשתיות חשמל ותקשורת

תאורה חכמה

תשתיות ומערכות רכבתיות

אלקטרומכניקה ותשתיות

שירות ואחזקת מבנים ומוסדות

תשתיות חשמל

אצטדיונים ואתרי בילוי

מונוליד מערכות

03-9537222

מנוליד

חרות מערכות

HB