תשתיות חשמל

להגדיר את כל תשתיות החשמל

 

בשלב של אספקת תשתיות חשמל יש להגדיר את כל התשתיות הנדרשות לציוד או לתפקוד המפעל. אלו יגדירו גם את עלויות התפעול השונות. חברת מנוליד חירות מערכות מומחית לתחום הגדרת תשתיות חשמל כמו גם ליצירת חיסכון אנרגטי וכן לטיפול במקרי חירום. בהתקנת תשתית ראשית למשל ולוחות ראשיים, השיקול המרכזי יהיה גודל חיבור החשמל הנדרש לאתר. הניסיון מראה כי יש ליצור כדאיות כלכלית ולקבל אספקה שעלותה נמוכה יחסית, כך שיוצר חיסכון בעלויות החשמל. מתכנן מערכת החשמל יוכל לחשב בצורה מדויקת את עלויות מערכת החשמל. הטכנולוגיות כיום מתקדמות בקצב מואץ ומציעות מערכות אספקה מגוונות לתשתיות וכן ציוד מגוון.

 

תשתיות החשמל מקצוענות גם בהיבט הבטיחותי

 

בשנים האחרונות עולה המודעות בקרב הציבור לא רק בתחום החיסכון בחשמל, עקב העומס על המערכות השונות, העלות הגבוהה של מחיר החשמל וכדומה, ועל כן נדרש תכנון נכון של תשתיות חשמל בשילוב של מערכות חכמות, אלא המקצוענות נדרשת גם בהיבט הבטיחותי שהוא חשוב ביותר. יצירת תשתיות חשמל היא מהמערכות המסועפות ביותר הקיימות בכל מבנה ובוודאי בתשתיות חוץ. זוהי מערכת שבאה במגע עם מערכות אחרות ועל כן נדרשת לטיפול המקצועי ביותר על מנת ליצור בטיחות גבוהה של הפעלה, שימוש והגנה במקרי חירום.

 

תשתיות חשמליות מקצוענות בתחום החשמל

 

מנוליד חירות מערכות היא מבין החברות המובילות בישראל, חברה המבצעת פרויקטים מורכבים בתחום תשתיות החשמל. החברה החלה את פעילותה בתחום זה בשנת 1971, כקבלן מקומי בדרום הארץ, וכיום היא אחת מהחברות הגדולות בישראל.

בתחום החשמל עוסקת החברה בשני כיוונים עיקריים: הכיוון הראשון זהו תחום תשתיות חוץ, שבמסגרתו מנוליד היא למעשה אחד מן הקבלנים הגדולים של חברת החשמל, והחברה עוסקת בביצוע הקמה ופריסה של תשתיות חשמל חוץ. החברה עוסקת גם בהקמת קווי חשמל חדשים והעברת קווים ישנים מפריסה עילית לתת קרקעית. מעבר לזאת, מנוליד היא חברה הנקראת לפעילות בכל אירוע החירום, כדוגמת נפילת קווי מתח עליון, או פועלת לשיקום התשתית בכל תנאי מזג אויר ובכל שעות היממה. הכיוון השני הוא תשתיות פנים, ובמסגרת זו עובדת החברה בכל תחומי המתחים- ממתח גבוה, מתח נמוך ומנ"מ. החברה עוסקת בתכנון, ביצוע ותחזוקה של מערכות חשמל למבנים ציבוריים החל מחשמול כללי של המתחם עד עבודות חשמל נקודתיות, כחלק מתהליכי הגמר של הפרויקט. לסיכום החברה מציעה שירותי קבלנות לתשתיות חשמל חוץ ופנים לכלל הלקוחות בישראל.

 

מנוליד היא אחת חברות הקבלן הגדולות בישראל המתמחה בהנחת כבלי חשמל  קרקעיים ותת קרקעיים, כולל מתח גבוה. חברת מנוליד היא קבלנית רשמית של חברת החשמל עם התמחות בעבודות בסביבה מאתגרת וביצוע פרויקטים במצבי חירום כגון: תנאי מזג אוויר קשים, תנאי שטח מאתגרים, תנאי חירום של פגיעה בתשתיות חשמל, כולל מתח גבוה.

 סוגי עבודות לביצוע שחברת מנוליד מתמחה בהן הן רבות כגון:

 

הקמה של קווי חשמל ומתח גבוה. על עמודים כן ותת קרקעי

עבודות חשמל פנים במתח גבוה ומתח נמוך

בין הפרויקטים שחברת מנוליד ביצעה הן:

אצטדיון נתניה, פ"ת, ארנה י-ם, טדי, שדה התעופה אילן רמון בית מנורה

 

תשתית חשמל לשם תפקוד המפעל

כאשר בונים אספקת תשתיות חשמל בכל מבנה, יש להגדיר את כל התשתיות הנדרשות לתפקוד הציוד או לתפקוד המפעל. כל אלו יהיו חשובים גם בכדי לבדוק את עלויות התפעול השונות. חברת מנוליד שהיא מומחית לתחום הגדרת תשתיות חשמל, יוצרת גם חיסכון אנרגטי משמעותי לכל מבנה, וכן מנוסה בכל טיפול הקשור למקרי חירום. הניסיון מראה כי בכדי ליצור כדאיות כלכלית בכל מבנה, חברה או מפעל וכדי לקבל אספקת חשמל שעלותה נמוכה יחסית, תכנון מערכת החשמל בצורה מקצועית, יוכל לחשב בצורה מדויקת את עלויות מערכת החשמל. הטכנולוגיות המתקדמות כיום בקצב מואץ, מציעות מערכות אספקה מגוונות לתשתיות וציוד מגוון. 

 

תשתית חשמלית להקפיד גם על הבטיחות

נושאי בטיחות הם חשובים ביותר וחיי אדם תלויים בהם, על כן אין כאן שום פשרות בנושא ובייחוד לאור עליית המודעות לנושא וחשיבותו, בנוסף החברה שמה לה ליעד לפעול בתחום החיסכון האנרגטי בחשמל ולהפחית עומס על המערכות השונות, וכל זאת עם תכנון נכון ובשילוב של מערכות חכמות. כידוע למקצוענות ישנה חשיבות רבה ביצירת תשתיות חשמל שהיא מהמערכות המסועפות ביותר הקיימות בכל מבנה ומקום פנימי או חיצוני, ועל כן חשוב לבחור בחברה המתמחה לנושא ומקפידה על כל פרט.

 

תשתיות חשמל להיות מקצוענים

גם בתחום תשתיות הפנים החברה פועלת בכל תחומי המתחים החל מהקמת תשתיות במתח גבוה, מתח נמוך וכדומה. לחברה התמחות בנושאי תכנון, ביצוע או תחזוקה של מערכות חשמל למבנים ציבוריים החל עד לפרטים הקטנים ביותר של עבודות חשמל נקודתיות, כל זאת כחלק מתהליכי הגמר המורכבים והחשובים של הפרויקט. בנוסף החברה מציעה שירותי קבלנות מובילים לתשתיות חשמל חוץ ופנים לכלל הלקוחות בישראל.

מונוליד מערכות

03-9537222

מנוליד

חרות מערכות

HB